Heren 1
Heren 1 - M.H.C. Barneveld
zondag 8-3 thuis om n.n.b.
Dames 1 - Voordaan
zondag 8-3 thuis om n.n.b.
Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Gijs Daanen
Aanvoerder Thijs Peeters
Trainer-coach Paul van de Geijn
Assistent trainer Martijn Cox

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen H1 Barneveld H1
Deventer H1 Zevenaar H1
Eelde H1 Gron.Studs H1
Leeuwarden H1 Westerduiven H1
Mezen H1 Baarn H1
Wageningen H1 Almelo H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eelde H1 11 28 9 1 1
2 Deventer H1 11 25 8 1 2
3 Beuningen H1 11 22 7 1 3
4 Mezen H1 11 21 7 0 4
5 Baarn H1 11 18 6 0 5
6 Gron.Studs H1 11 17 5 2 4
7 Wageningen H1 11 16 5 1 5
8 Almelo H1 11 15 5 0 6
9 Westerduiven H1 11 13 4 1 6
10 Barneveld H1 11 11 3 2 6
11 Leeuwarden H1 11 7 2 1 8
12 Zevenaar H1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt M.H.C. Barneveld H1 n.n.b thuis
15 mrt Hockey Vereniging Zevenaar H1 n.n.b uit
22 mrt Westerduiven H1 n.n.b thuis
29 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging H1 n.n.b uit
5 apr MHC Almelo H1 n.n.b thuis
19 apr Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 n.n.b uit
10 mei WMHC H1 n.n.b thuis
17 mei MHC De Mezen H1 n.n.b uit
24 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 n.n.b thuis
7 jun DHV H1 n.n.b uit
14 jun HC Eelde H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Barneveld H1 Beuningen H1 1-3
Zevenaar H1 Deventer H1 2-3
Gron.Studs H1 Eelde H1 1-1
Baarn H1 Mezen H1 4-2
Almelo H1 Wageningen H1 2-1
Westerduiven H1 Leeuwarden H1 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Eelde H1 Barneveld H1 7-2
Wageningen H1 Gron.Studs H1 4-2
Mezen H1 Almelo H1 3-2
Leeuwarden H1 Baarn H1 1-2
Deventer H1 Westerduiven H1 2-0
Beuningen H1 Zevenaar H1 4-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Almelo H1 Leeuwarden H1 1-2
Baarn H1 Deventer H1 1-5
Wageningen H1 Eelde H1 2-3
Zevenaar H1 Barneveld H1 2-3
Westerduiven H1 Beuningen H1 0-3
Gron.Studs H1 Mezen H1 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Barneveld H1 Westerduiven H1 4-3
Beuningen H1 Baarn H1 4-1
Deventer H1 Almelo H1 8-3
Eelde H1 Zevenaar H1 8-2
Leeuwarden H1 Gron.Studs H1 1-2
Mezen H1 Wageningen H1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Almelo H1 Beuningen H1 4-0
Gron.Studs H1 Deventer H1 0-3
Westerduiven H1 Zevenaar H1 2-1
Mezen H1 Eelde H1 2-6
Baarn H1 Barneveld H1 4-1
Wageningen H1 Leeuwarden H1 4-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leeuwarden H1 Mezen H1 1-2
Zevenaar H1 Baarn H1 3-4
Beuningen H1 Gron.Studs H1 3-1
Deventer H1 Wageningen H1 5-2
Barneveld H1 Almelo H1 5-4
Eelde H1 Westerduiven H1 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Baarn H1 Westerduiven H1 4-2
Leeuwarden H1 Eelde H1 1-2
Mezen H1 Deventer H1 4-3
Wageningen H1 Beuningen H1 2-3
Gron.Studs H1 Barneveld H1 10-0
Almelo H1 Zevenaar H1 6-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barneveld H1 Wageningen H1 3-3
Eelde H1 Baarn H1 6-2
Deventer H1 Leeuwarden H1 7-1
Beuningen H1 Mezen H1 2-3
Zevenaar H1 Gron.Studs H1 3-4
Westerduiven H1 Almelo H1 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Almelo H1 Baarn H1 2-1
Deventer H1 Eelde H1 1-5
Gron.Studs H1 Westerduiven H1 2-2
Wageningen H1 Zevenaar H1 8-1
Mezen H1 Barneveld H1 2-1
Leeuwarden H1 Beuningen H1 2-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zevenaar H1 Mezen H1 2-4
Barneveld H1 Leeuwarden H1 2-2
Almelo H1 Eelde H1 2-1
Beuningen H1 Deventer H1 2-2
Westerduiven H1 Wageningen H1 2-1
Baarn H1 Gron.Studs H1 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Mezen H1 Westerduiven H1 5-1
Gron.Studs H1 Almelo H1 4-3
Deventer H1 Barneveld H1 4-1
Eelde H1 Beuningen H1 5-2
Wageningen H1 Baarn H1 4-3
Leeuwarden H1 Zevenaar H1 3-1