Dames 1
Heren 1 - M.H.C. Barneveld
zondag 8-3 thuis om n.n.b.
Dames 1 - Voordaan
zondag 8-3 thuis om n.n.b.
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Martin Veldman
Manager Ellen Bol
Manager Jan Derksen
Trainer-coach Joost Alkemade

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Voordaan D1
Breda D1 Eindhoven D1
Gooische D1 Push D1
Helmond D1 Alecto D1
Leiden D1 Fletiomare D1
Wageningen D1 Zwolle D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 11 30 10 0 1
2 Wageningen D1 11 25 8 1 2
3 Zwolle D1 11 20 6 2 3
4 Helmond D1 11 20 6 2 3
5 Breda D1 11 19 6 1 4
6 Gooische D1 11 18 5 3 3
7 Eindhoven D1 11 13 3 4 4
8 Leiden D1 11 11 2 5 4
9 Voordaan D1 11 10 3 1 7
10 Fletiomare D1 11 10 3 1 7
11 Beuningen D1 11 6 2 0 9
12 Alecto D1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
15 mrt MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
22 mrt L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
29 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b uit
5 apr HC Zwolle D1 n.n.b thuis
19 apr HC Eindhoven D1 n.n.b uit
26 apr WMHC D1 n.n.b thuis
3 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
10 mei HC Helmond D1 n.n.b thuis
17 mei LOHC D1 n.n.b uit
24 mei BH&BC Breda D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Push D1 Gooische D1 2-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Helmond D1 Push D1 0-2
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push D1 Leiden D1 3-1
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Beuningen D1 Push D1 1-4
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Breda D1 Alecto D1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Helmond D1 Breda D1 3-1
Push D1 Alecto D1 2-1
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Breda D1 Push D1 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Leiden D1 Breda D1 1-0
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Gooische D1 Alecto D1 3-0