Toggle navigation
Home
Hockey
Veldhockey
Zaalhockey
Trainingsschema
Uitslagen
Toernooischema
Veldreservering
Arbitrage
Fysio op de club
Clubzaken
Over MHCB
Accommodatie
Organisatie
Tenue
Lidmaatschap
Vrijwilligerswerk
Sportiviteit en respect
Sportiviteit en respect
Gedragsregels
Verantwoordelijkheid
Contactpersoon
Social media
VOG & VOT
Eregalerij
Historie
Sponsoring
Lid worden?
Contact
Inloggen
Hoofdschema
Tweede seizoenshelft
Paasweek
Meivakantie
Dit schema loopt van 19-2-2024 t/m 31-5-2024
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO12-1
Mees Timmerman
Tijl Aalbers
1 - AB
17:00 - 18:00
MO10-1
Eva Noordermeer
Ylze Broekhuis
2 - AB
17:00 - 18:00
MO9-1
Anna Verweij
Liza Wels
2 - CD
17:00 - 18:00
MO9-2
Li An vd Graaf
Stan Hooghof
2 - CD
17:00 - 18:00
MO9-3
Julie van der Vooren
Laura Wigman
2 - CD
17:30 - 19:00
MO12-1
Florijn Benedict
1 - CD
18:30 - 19:59
JO16-1
3 - AB
19:00 - 20:30
MO14-2
Belle Martens
3 - CD
19:00 - 20:30
MO16-2
1 - CD
HockeyWerkt
19:00 - 20:30
MO18-1
1 - AB
20:00 - 21:30
Trim mix
Fred Koman
2
20:30 - 22:00
Dames 2
1 - CD
HockeyWerkt
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:30 - 19:00
MO14-1
Maaike Eerdhuijsen
Nina Eerdhuijsen
1 - AB
17:30 - 19:00
MO16-1
Sjors Eerdhuijsen
Meke den Biesen
1 - CD
18:00 - 19:30
JO14-1
Sem Rekkers
2 - CD
19:00 - 20:30
Dames 1
Sebastian Vos
1
19:00 - 20:30
Dames 4
2 - AB
19:00 - 20:30
HO25-1
3 - AB
20:00 - 21:30
Dames 5
Joop Klein Nagelvoort
2 - CD
20:30 - 22:00
Heren 1
Eric Hoogsteden
1
20:30 - 22:00
HO25-2
3 - AB
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:30
JO12-1
Mees Timmerman
Tijl Aalbers
2 - CD
17:00 - 18:00
JO8-1
Luuk Rutgers
Sebastiaan Bremers
1 - CD
17:00 - 18:00
Kabouters
Julian d'Haans
3
17:00 - 18:00
MO10-1
Eva Noordermeer
Ylze Broekhuis
2 - AB
17:00 - 18:00
MO8-1
Bram Schotten
Pieke Helsen
1 - CD
17:00 - 18:00
MO8-2
1 - CD
17:00 - 18:00
MO9-1
Anna Verweij
Liza Wels
1 - AB
17:00 - 18:00
MO9-2
Li An vd Graaf
Stan Hooghof
1 - AB
17:00 - 18:00
MO9-3
Julie van der Vooren
Laura Wigman
1 - AB
17:00 - 18:00
Stickies Jongens
Julian d'Haans
3
17:00 - 18:00
Stickies Meisjes
Julian d'Haans
3
18:00 - 20:00
Keeperstraining
Trainingsgroep
3 - CD
18:30 - 20:00
JO16-1
Siebe Hooghof
1 - AB
18:30 - 20:00
MO16-2
3 - AB
Maud van Bennekom
19:30 - 21:00
Heren 2
1 - CD
20:00 - 21:30
D30-1
2 - AB
20:00 - 21:30
Dames 2
Belle Martens
3 - AB
20:00 - 21:30
Dames 3
Lennart Rossing
1 - AB
20:00 - 21:30
MO18-1
3 - CD
Hockeywerkt
20:00 - 21:30
MO18-2
3 - CD
Hockeywerkt
20:30 - 22:00
DO25-1
2 - CD
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:30 - 19:00
MO14-1
Maaike Eerdhuijsen
Nina Eerdhuijsen
1 - AB
17:30 - 19:00
MO16-1
Sjors Eerdhuijsen
Meke den Biesen
1 - CD
18:00 - 19:30
JO14-1
Sem Rekkers
2 - CD
18:00 - 19:30
MO12-1
Amber Romeijn
2 - AB
18:30 - 20:00
MO14-2
Heren Een
3 - AB
19:00 - 20:30
Dames 1
Sebastian Vos
1
20:00 - 21:30
Dames 5
2 - AB
20:30 - 22:00
Heren 1
Eric Hoogsteden
Niels Stolk
1
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
19:00 - 20:30
HO25-1
1 - AB
20:30 - 22:00
H45-1
1 - CD
20:30 - 22:00
HO25-2
1 - AB
Wedstrijdschema
Trainingsschema
Uitslagen
Teams
Senioren veldhockey
Junioren veldhockey
Spelregels
Heren 1
Heren 1 - HC Zwolle
Datum:
zondag 7-4
Spelen:
14:45
Dames 1
Dames 1 - HCM Arnhem
Datum:
zondag 7-4
Spelen:
12:45
Agenda
7-4
Super Sunday
10-4
Coach gesprekken
22-4
Coachavond - presenteren concepti...
10-5
Sport-Instuif (voor alle kinderen...
18-5
MHCB Familietoernooi 2024
Meer agendapunten